לימוד גיטרה חשמלית

אייל שדה, מורה לגיטרה חשמלית בתל אביב, ברמת גן, בגבעתיים.
 
גיטרה חשמלית - כלי הנגינה הפופולרי ביותר בימנו.
גיטרה חשמלית היא המצאה חדשה יחסית: היא הומצאה בשנת 1931 ושוכללה בשנות הארבעים של המאה הקודמת. מהר מאוד הפכה הגיטרה החשמלית לכלי נגינה שהיה לא רק פופולרי מאוד, אלא אפשר את התפתחותם של סגנונות מוסיקליים שונים כמו הרוק והמטאל.
 
לימודי גיטרה חשמלית יתחילו בעקרונות השימוש במפרט, קריאת תווים וטאבים, לימוד אקורדים ושירים.
בהמשך, לימוד גיטרה חשמלית יכלול הכרת טכניקות המאפיינות את הנגינה בגיטרה חשמלית: מתיחות, ויבראטו, שימוש ב-*Power Chords, לימוד ריפים** וסולואים של גיטריסטים כגון: ג'ימי הנדריקס, אריק קלפטון, בי בי קינג, סלאש ואחרים.
 
האם לימוד גיטרה חשמלית כולל גם לימוד אלתור בלוז רוק?
בהחלט! אחד התחומים האהובים עלי בלימוד גיטרה חשמלית הוא בדיוק זה – לימוד אלתור. על מנת לאלתר בגיטרה יש ללמוד בהדרגתיות, שלב אחר שלב, באמצעות תרגילים פשוטים וברורים. הבנת האלתור ופיתוח יכולות אלתור על גיטרה חשמלית יקחו אותך צעד גדול קדימה – אפילו צעד משולש!
 
* אקורד כח או Power Chord הוא סוג של אקורד (משולש) שהשימוש בו נפוץ בעיקר בגיטרות חשמליות. הוא מעניק "כח" לצליל לא עומק, כמו אקורדים רגילים. בדרך כלל מנגנים אקורדים מהסוג הזה בליווי אפקטים שונים או דיסטורשן. 
 
**ריף (באנגלית: Riff) הוא רצף חוזר של אקורדים, תבנית מוסיקלית מוגדרת או מנגינה. הריף יכול להיות פשוט כמו תו שחוזר על עצמו בקצב מסוים, או שהוא יכול להיות מסובך וארוך.
 
שיעורי נגינה בגיטרה חשמלית מתקיימים בתל אביב.
אייל שדה - מורה לגיטרה חשמלית בעל ותק של 30 שנה.
מורה לגיטרה בתל אביב, מורה לגיטרה ברמת גן ובגבעתיים.
ניתן לקבל שיעורי גיטרה חשמלית גם און ליין – ללימוד גיטרה חשמלית באינטרנט.
אייל שדה - טלפון 052-8928887
יצירת קשר