מורה לגיטרה באינטרנט

לימוד גיטרה באינטרנט

לימוד גיטרה בשיחת וידאו

שיעורי גיטרה באינטרנט הוא תחום חדש יחסית, שמציע הרבה מאוד אפשרויות ויתרונות. רבים מחפשים לימוד גיטרה באזור המגורים שלהם, אבל לא תמיד זה אפשרי: לדוגמא, בישובים קטנים או מרוחקים שבהם אין מורה לגיטרה. או יכול להיות שיש מורה פרטי לגיטרה בסביבה, אבל הוא לא מתאים ללימוד גיטרה למתחילים, או ללימוד גיטרה חשמלית, וכו'. יכול גם להיות שהמורה המקומי פשוט לא מספיק טוב או שאתם לא מסתדרים איתו (קראו על הגישה שלי ללימוד גיטרה) לימוד גיטרה באינטרנט – או מה שנקרא גם "לימוד גיטרה מרחוק" הוא פתרון מצוין למי שאין באזור שלו מורה ללימוד גיטרה. 
 
בנוסף אגב, לימוד גיטרה באינטרנט מתאים גם למי שגרים בחו"ל ומחפשים מורה ישראלי דובר עברית לילדם או לעצמם.
שמי אייל שדה, ואני מורה ללימוד גיטרה ברמת גן, גבעתיים ותל אביב. אני גם מורה ללימוד גיטרה באינטרנט, באמצעות הסקייפ. 
 
איך עובד לימוד גיטרה באינטרנט?
אם יש לך מצלמת אינטרנט רגילה וחשבון סקייפ נוכל לקיים יחד שיעורי גיטרה באינטרנט. באינטרנט אני מעביר ומלמד שיעורי גיטרה חשמלית, גיטרה קלאסית, אקוסטית או באס, והכל און ליין ובזמן אמיתי.
 
• איך אפשר לראות משהו באינטרנט? האם התמונה מספיק טובה?
איכות הצילום חשובה מאוד בלימוד גיטרה באינטרנט בשיעור ובשידור חי, כמובן. אני מצויד במצלמת אינטרנט משוכללת ברזולוציה גבוהה, שתאפשר לך לראות כיצד אני מנגן: איך אני מניח את האצבעות למשל, יוצר אקורדים או פורט. 
 
מה ההבדל בין שיעור און ליין לבין סתם לימוד גיטרה באינטרנט?
ההבדל הוא עצום: באינטרנט אפשר למצוא המון סרטונים ללימוד גיטרה באינטרנט, תמונות וגם אקורדים לגיטרה. העניין הוא שאלה לא תמיד איכותיים מספיק והם בוודאי לא אישיים, בלימוד גיטרה און ליין באינטרנט השיעור הוא כולו שלך – זהו שיעור של מורה פרטי לגיטרה. תשומת הלב שלי כמורה היא עליך, קצב לימוד הגיטרה מותאם לקצב שלך ומה שתלמד בשיעורי הגיטרה הם הדברים שמעניינים אותך ולא "את כולם". 
 
האם אפשר ללמוד אלתור במסגרת לימודי גיטרה באינטרנט?
בוודאי. לימוד גיטרה באינטרנט בשעור מקוון מאפשר לא רק לימוד שירים ואקורדים לגיטרה – זה אולי הדבר הבסיסי – אלא גם לימוד אלתור. הנגינה המשותפת בסגנון "ג'ם סשן" אפשרית רק בשיעורים אישיים, והיא אפשרית גם בצורה מקוונת. 
 
מה לגבי תווים? מה עם קבצי אודיו ושירים לדוגמא?
תווים וקבצי אודיו ישלחו אליך באמצעות מייל, Dropbox או סקייפ, בהתאם להעדפות שלך.
 
מה קורה אם אני צריך שיעורי גיטרה פנים אל פנים?
בשמחה. אפשר כמובן לקיים מדי פעם גם שיעורים פנים אל פנים שלא באמצעות המצלמה. לשיעורי גיטרה כאלה יש כמובן יתרונות ותכונות שאין לשיעורי גיטרה באינטרנט ורצוי לנצל אותם אחת לתקופה. 

פרטים נוספים לגבי לימוד גיטרה חשמלית

פרטים נוספים לגבי לימוד גיטרה קלאסית

אייל שדה – מורה לגיטרה בתל אביב, מורה לגיטרה ברמת גן ובגבעתיים. מורה ללימוד גיטרה באינטרנט. 
טלפון: 052-8928887 כתובת: רחוב ז'בוטינסקי 147 תל אביב.

 

יצירת קשר